#1 2008-02-18 18:08:25

Natka-Ninka

Stary Wyga

5837848
Call me!
Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 120
Punktów :   

PORZADEK

Taka moja mała propozycja:  myślę, ze można by było stworzyć tematy np. "Lembazzz" czy "dzik1" i tak z każdym gościem od Tytanów i tam wklejać raporty z walk z tym gościem, bo tak robi sie mały bałagan...

A i jeszcze coś - może by te raporty przepuszczać przez tą stronkę, która zrobi je takie "ładne" ?? chodzi mi o tą, przez którą przpeuszczaliśmy jak mieliśmy oficjalną wojnę. Wtedy te raporty będą przejrzyste i w ogóle

Ostatnio edytowany przez Natka (2008-02-18 18:11:04)

Offline

 

#2 2008-02-19 14:58:37

KahrloS

Administrator

3282876
Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 71
Punktów :   -1 
WWW

Re: PORZADEK

u mnie w postach od raportow na samym dole jezt link (Raport wygenerowany za pomocą ---> http://www.grw.prv.pl/) taki jak w nawiasach hehe to jest strona gdzie sie robi ladne raporty - jak u mnie kolorowe czytelne i wogole

metoda jest prosta - po wygranej walce wchodzisz na strone wiadomosci z areny gdzie jest info ze wygralas(es), wciskamy CTRL + A, CTRL + C wchodzimy na te stronke z nawiasow i tam w okienku wciskamy CTRL + V - pojawia nam sie wpisik dokladny z naszym raportem - potem wciskamy KONWERTUJ i mamy ladny, sliczniutki, wypasiony raporcik swiadczacy o tym ze kogos tam gdzies spralismy

Proponuje rowniez nazywac poszczegolne raporty moze tak jak ja to robie... ze np. Kahrlos vs Ktos Tam (stan walk w postaci 1:0 - co oznacza ze wygralem z tym kims juz 1 raz )

co Wy na to...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.13clan.pun.pl www.fifamanager09.pun.pl www.chomiki-pbf.pun.pl www.codelyoko.pun.pl www.dejavu.pun.pl